Victor Full Frame Waves 9100

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Sportega.sk

Na základe popisu mojej rakety, ktorá už dávnejšie nie je v predaji, mi poradca z e-shopu poradil 3-4 rakety. Túto som si vybral aj z toho dôvodu, že bola v akcii. Zatiaľ som s ňou veľmi spokojný, na moju amatérsku úroveň plne postačuje. Trochu ma ale zaskočilo, že už pri prvom hraní sa odlúpil malý kúsok farby (5-6mm). Pri hre sa raketa občas dotkne zeme a po čase je to na nej vidno, no na starej rakete sa mi niečo podobné nestalo. Farba je na nej ošúchaná ale nie odlúpnutá.

Produkt nemá žiadne parametre.

Badmintonová raketa z limitované edice je vyrobená speciálně pro SportObchod.cz! Vhodná pro pokročilé útočné hráče.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Sportega.sk